Pozostałe

Śmieszna historyjka

Off 5

Śmieszne opowiesci
Ikariam – gra strategiczna na przeglądarki
Obecnie różnego rodzaju gry strategiczne na przeglądarki są tak bardzo popularne, że jeśli ktoś szuka dla siebie w internecie naprawdę ciekawej zabawy, to na pewno mogą one dla niego być rewelacyjną propozycją. Oczywiście, charakteryzują się one ogromnym wręcz zróżnicowaniem, więc nie ma właściwie żadnego znaczenia to, co tak w ogóle akurat nas interesuje – dosłownie zawsze będziemy w stanie znaleźć wśród nich coś rzeczywiście odpowiedniego. Jeśli ktoś lubi na przykład takie gry osadzone w innych epokach, to bardzo dobrze obecnie znany tytuł Ikariam bez wątpienia będzie dla niego rewelacyjną propozycją. Gra jest całkowicie darmowa, więc trzeba jedynie zapoznać się z nią nieco bliżej.
    Ikariam to gra strategiczna której akcja rozgrywa się w starożytnym świecie – już tylko to sprawia, że musi zainteresować się nią dosłownie każdy fan właśnie tego typu klimatów. Gracze spotkają się tu ze stojącymi na bardzo wysokim poziomie kwestiami ekonomicznym, przez co tytuł ten naprawdę zmusza nas do myślenia. Naszym podstawowym zadaniem jest zbudowanie własnego państwa które byłoby w stanie konkurować z innymi graczami, co naturalnie nie jest łatwe.
    Gry takie jak Ikariam z pewnością będą w stanie dostarczyć każdemu z nas sporo doskonałej rozrywki na bardzo długi czas. Naprawdę warto zapoznać się z nimi nieco bliżej, gdyż wszystkie rewelacyjne zalety tego tytułu sprawiają, że wciągnie on praktycznie każdego, kto tylko chciałby znaleźć w sieci rzeczywiście idealną dla siebie rozrywkę – dodatkowo, do cieszenia się nimi potrzebna jest nam tylko zwykła przeglądarka internetowa.
Źródło: www.cozazycie.pl

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Turystyka pozwala ciekawie spędzać wolny czas

    Turystyka pozwala ciekawie spędzać wolny czas Turystyka to ogromnie ciekawa i przy tym pasjonująca dziedzina, jaka w teraźniejszych czasach przeżywa niesamowite oblężenie. Wielu ludzi bowiem podróżuje po całym świecie, jak również wykorzystuje poszczególne możliwości, jakie dostarcza turystyka, by posiadać okazję nie tylko poznawać świat, ale też aby mieć okazję atrakcyjnie spędzać wolny czas. Obecnie bardzo…

  • Gdzie można wypocząć?

    Gdzie można wypocząć? W naszym kraju zasadniczo nie brakuje tych miejsc, w których można odpocząć. Dziewicze Mazury, miejscowości umiejscowione nad Morzem Bałtyckim czy choćby Tatry wyraźnie pokazują, że najbardziej znaczącym problemem turystyki w Polsce jest kiepska pogoda, która sprawia, iż np. odpoczynek nad Morzem Bałtyckim jest często zakłócany przez deszcz. Jednak akurat teraz chcę zaprosić…