Pozostałe

Pomoc w zorganizowaniu wizy do Rosji

Off 10

Wsparcie w załatwieniu wizy do Rosji możliwe jest po nawiązaniu kontaktu z Serwisem Konsularnym. Obywatele Polski, wyjeżdżający do Rosji powinni mieć na uwadze to, że obecnie obowiązuje ścisła rejonizacja dla osób, które planują przyjechać do Rosji. Rodzaje wiz z jakich można korzystać to wiza turystyczna oraz biznesowa. Wiza turystyczna obowiązuje na pobyt maksymalnie 30dniowy, z kolei wiza biznesowa wydana jest jako jednokrotna do miesiąca albo dwukrotna na pobyt od 2 miesięcy do 3 miesięcy albo w wersji od pół roku do 12 miesięcy. O tym, jakie jeszcze są wizy i na czym polegają formalności, będzie się poinformowanym po skontaktowaniu się z ekspertami z takiego miejsca. Spore doświadczenie ekspertów pozwala na szybkie udzielenie odpowiedzi, a kwestie formalne bez wątpienia będą dopełniane. Do siedziby firmy należy dostarczyć na pewno zdjęcie do wniosku wizowego. O tym, jak ma ono się prezentować informują pracownicy firmy. Serwis Konsularny to firma, jakiej opłaca się ufać.

źródło: https://bialoruswiza.blogspot.com

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Turystyka, to nie tylko podróżowanie

    Turystyka, to nie tylko podróżowanie Turystyka, to dziedzina, jaka w sumie od początków ludzkiego istnienia, w małym lub większym stopniu pasjonowała ludzi. Od kiedy zaczęli występować się ludzie inni od danego społeczeństwa, czy inne elementy, jakie nie były dotychczas znane, ludzie rozpoczęli rozmyślać nad tym, czy może są inne miejsca, na których też żyją ludzie….

  • Niedrogi odpoczynek w Zakopanem

    Niedrogi odpoczynek w Zakopanem Można śmiało powiedzieć, że akurat koszty wypoczynku w malowniczo położonym Zakopanem nie są takie duże. Przecież w stolicy naszych Tatr mieści się wiele kwater, więc ogromna konkurencja sprawia, że jeśli odpowiednio podejdziemy do szukania noclegów, natrafimy na te Pokoje Zakopane, które są świetne pod dosłownie każdym względem. Co do tego ciężko…